Skip to content Skip to footer

Apie mus

Augantis turtas. Augantys žmonės.

Ką reiškia būti savo finansinės gerovės šeimininku? Taupyti pinigus po pagalve? Kaupti santaupas banke? Investuoti į pensijų fondus, gyvybės draudimą, nekilnojamąjį turtą arba akcijas ir obligacijas? Galime būti tikri, kad kiekviena finansinė įstaiga pateiks savo argumentus, kodėl jų investavimo pasiūlymai yra mums tinkamiausi. Bet kaip teisingai išsirinkti?

Kad gautumėte žmogiškus atsakymus, ilgametę patirtį Lietuvos finansų sektoriuje turintys ekspertai pristato iniciatyvą WE GROW.

Regionų vadovės su WE GROW investment consultancy įkūrėja Simona Vieraitė

WEGROW.LT – tai investavimo ekosistema, paremta tvaraus augimo principu. Kiekvieną savo klientą traktuojame ne kaip statistinį vienetą, o kaip autentišką asmenybę. Kiekvienas esame skirtingoje gyvenimo stotelėje, todėl ir augimas mums reiškia skirtingus dalykus. Būtent todėl investiciniai produktai, laiko trajektorija ir rizikos lygiai kiekvienam klientui parenkami taip, kad tarnautų jo finansinio ir žmogiškojo augimo tikslams.

Tokį asmeninio įsigilinimo lygį ir kruopščią investicinių krypčių analizę užtikrina patyrusių ir griežtą atranką įveikusių WE GROW investavimo konsultantų komanda – žmonės, kuriems rūpi žmonės. Šiems investavimo profesionalams WE GROW suteikia itin patrauklias profesinio augimo perspektyvas. Nes tai – ekosistema, kurioje augame visi.

Žmogiško ryšio galia.

Ne, mes niekada nežadėsime per naktį pakeisti jūsų gyvenimo. Mes netikime auksinėmis investavimo schemomis ir užkalbėjimais apie rekordinį investicijų atsiperkamumą. Užtat mes tikime atsakomybe, disciplina, nuosekliu darbu ir kantrybe. O svarbiausia – mes tikime kiekvieno savo finansinę ateitį kuriančio žmogaus teise į objektyvią ir nešališką informaciją ir ja pagrįstus sprendimus. Todėl siūlydami investavimo strategijas, mes kruopščiai atliekame namų darbus ir pagal Lietuvos banko analizes bei vertinimus padedame saugiai atsirinkti.

WE GROW neprekiauja žmonių pasitikėjimu. Vietoje įsipareigojimo dideliems vardams, vienai ar kitai finansų įstaigai, esame ištikimi savo vertybėms ir savo buriamai investuojančių žmonių bendruomenei. Bendruomenei, kuri nuolat plečiasi, kurios nariai augina saugiai savo turtą ir patys auga kaip asmenybės.

Aukime kartu. Investuokime atsakingai.

WE GROW investment consultancy įkūrėja Simona Vieraitė pastebi, kad niekas kitas geriau nemotyvuoja aktyviau domėtis savo finansais nei asmeninės investuoti pradėjusių žmonių sėkmės istorijos.

„Pati esu dėkinga savo tėvams už tai, kad nuo pat vaikystės buvau mokoma atsakingo požiūrio į pinigus. Jau nuo 12 metų padėdavau mamai tvarkytis kavinėje, būdama septyniolikos aktyviai darbavausi pardavimo srityje, greitai tapau ir vienos iš žinomiausių investicinio gyvybės draudimo grupių regiono vadove. Savo kelyje mačiau visko – tiek žmones, kurie investuodami transformavo savo gyvenimus, tiek ir tuos, kurie dėl finansinių klaidų yra skaudžiai nukentėję. Visgi labiausiai mane įkvepia galimybė padėti žinių stokojantiems šių klaidų išvengti ir įrodyti, kad net mažiausios, vos kelių eurų per mėnesį sumos, skiriamos protingam investavimui, gali tapti reikšminga atspirtimi kelionei į finansinę laisvę. Praktika rodo, kad tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje suteiktas patarimas dėl investavimo gali pakeisti žmogaus gyvenimo trajektoriją visokeriopo asmenybės augimo kryptimi. Būtent tokiai misijai įgyvendinti gimė investavimo ekspertų ir pradedančiųjų investuotojų ekosistema WE GROW. Prisijunkite ir aukime kartu.“

Komanda

Laura Kubilienė

Klaipėdos regiono vadovė

Aringa Šauklytė

Klaipėdos regiono vadovė

Indrė Matiejauskė

Šiaulių regiono vadovė

Kęstutis Matiejauskas

Šiaulių skyriaus vadovas

Elžbieta Stankutė

Skyriaus vadovė

Laura Piekuvienė

Skyriaus vadovė

Vestina Jakaitė

Poskyrio vadovė

Gabija Jokulytė

Poskyrio vadovė

Edita Sakalienė

Mentorė

Ingrida Balsienė

Mentorė

Raimonda Servienė

Mentorė

Laura Kalkovienė

Mentorė