Skip to content Skip to footer

Paslaugos

Nėra auksinės investavimo formulės.

Yra skirtingi žmonių gyvenimai ir individualūs Jūsų situaciją atliepiantys investavimo sprendimai. Jei vienam žmogui racionalu pradėti investuoti pasirūpinant kaupimu trečiojoje pakopoje arba gyvybės draudimu, tai kitas jau gali drąsiai mąstyti apie NT įsigijimą saulėtoje Ispanijoje. WE GROW asmeninis konsultantas padės tiek pradedančiajam, tiek pažengusiam investuotojui atrasti savąjį augimo kelią.

Teikiamos paslaugos

Kaupiamoji sąskaita

Europos centrinio banko vykdoma palūkanų politika sudarė išskirtines galimybes finansinę grąžą uždirbti be rizikos. Tereikia tiesiog taupyti pinigus ir už tai gauti „sočias“ palūkanas, apie kokias prieš kelerius metus galėdavome tik pasvajoti. We Grow kaupiamosios sąskaitos sprendimas užtikrins, jog iš taupymo uždirbtumėte Jūs, o ne bankai.

Vaikų studijoms

„Vaikų išsilavinimas – svarbiausia gyvenimo investicija“. Jei išgirsite šiuos žodžius, būkite atidūs – kažkas galimai mėgina manipuliuoti Jūsų emocijomis. Su vaikų studijomis susijusius finansinius sprendimus priimkite vadovaudamiesi racionaliais, o ne emociniais argumentais. Mes Jums padėsime.

Draudimai: gyvybės, traumų, kritinių ligų, neįgalumo, mirties nuo N.A.

Ar protingas žmogus apmąsto galimus gyvenimo scenarijus ir siekia apsaugoti save ir savo šeimą nelaimės atveju? Tikrai taip, tačiau velnias slypi detalėse. Nuo pasirinktos draudimo rūšies ir sutartų sąlygų priklausys Jūsų finansinės pagalvės dydis ir kokybė. Be to, vienoms draudimo rūšims (pvz., investiciniam gyvybės draudimui) valstybė lengvatas taiko, o kitoms ne. Šias ir kitas aplinkybės įvertinti ir nesuklysti padės We Grow specialistai.

Būsto pradiniam įnašui

Aukšta pradinio įnašo procentinė kartelė sukurta tam, kad skatintų atsakingą skolinimąsi. Tačiau realybėje ši kartelė sukuria nelygybę – būstą įsigyti gali tik turtingieji, o kiti įkalinami nuomos spąstuose. We Grow padeda savo klientams rasti pradinio įnašo sprendimą, kuris dera su atsakingu finansų valdymu. Nes kiekvienas žmogus turi teisę siekti savo nuosavo būsto svajonės.

Būsto paskolų gavimas, visų bankų pasiūlymai

Būsto pirkėjai skuba šauti šampaną išgirdę, jog „bankas duos paskolą“. O iš tikrųjų dažniausiai šampaną turėtų šauti bankas, pardavęs Jums paskolą su neadekvačiai didele palūkanų marža. We Grow padės atlikti išsamią analizę, palyginti kainas ir išsirinkti paskolos sprendimą, kuris Jūsų finansinę ateitį išlaisvins, o ne įkalins.

Būsto draudimai

Draudikai sako tiesą – neapsidrausti būsto yra kvaila. Tačiau pamiršta pasakyti ir kitą tiesą: skirtingos būsto draudimo rūšys ir sąlygos yra tikras labirintas, kuriame gali labai greitai pasiklysti ir priimti dar kvailesnių sprendimų. Labirinte nepasimesti ir protingai apdrausti būstą Jums padės We Grow ekosistemos profesionalai. Nes augti reikia drausmingai.

Pensijai

Būtų puiku, jei valstybė senatvėje pasirūpintų kiekvienu žmogumi, sąžiningai dirbusiu savo darbą. Deja, mąstydami naiviai rizikuojame likti prie susikilusios geldos. We Grow kiekvienam klientui padeda objektyviai įvertinti savo individualią situaciją ir susikurti taupymo bei investavimo priemonių „krepšelį“, leisiantį į senatvės perspektyvą žiūrėti pozityviau.

II pensijų pakopa

Valstybės „pašventinta“ pensijų kaupimo sistema turėjo išspręsti viską... Deja, politikai ir toliau nesutaria dėl sistemos veikimo principų, o žmonės, sulaukę pensinio amžiaus, ne visada gali pasiimti savo sukauptas lėšas. Nepaisant sistemos netobulumų, II pensijų pakopa gali padėti užsitikrinti saugią senatvę, tačiau tam būtina suprasti sistemos pliusus ir minusus. We Grow specialistai II pensijų pakopos mechanizmą išmano iki menkiausių smulkmenų.

III pensijų pakopa

Didžiausia klaida yra galvoti, jog šioje pakopoje kaupiami pinigai generuoja tą pačią grąžą, kad ir kur kaupsi. Priešingai, skirtingos finansų institucijos siūlo skirtingus fondus: tuo pačiu laikotarpiu vieni Jūsų lėšas investuoja sėkmingai, kiti – nuostolingai, vieni taiko draugiškus administravimo mokesčius, o kiti – plėšikiškus. Jei tinkamai atliksite namų darbus, III pensijų pakopa gali tapti protingiausiu Jūsų gyvenimo sprendimu – We Grow Jums padės nesuklysti.

Kelionių draudimai

Dar prieš gerą dešimtmetį lietuviai dažniausiai keliaudavo vadovaudamiesi požiūriu „Kaip Dievas duos“. Šiandien kelionių draudimai jau yra tapę įprasta keliavimo higiena. Tačiau iškyla kita problema – nepalyginę alternatyvų ir neįsigilinę į sąlygas, keliautojai už draudimus permoka arba, nutikus nelaimei, negauna reikiamos pagalbos. Kad draudimas tarnautų Jums, nesidrauskite prieš tai nepasitarę su We Grow.

Automobilių draudimai: KASKO, civilinis

Žmogus yra įpročio būtybė. Ateina metas apdrausti automobilį, pažįstama brokerė Birutė atsiunčia pasiūlymą, ir metus apie tai galvoti nebereikia. Deja, tokie įpročiai žaloja Jūsų finansinę sveikatą. Todėl verčiau formuokite naują įprotį – kreipkitės į We Grow. Atlikę analizę ir pasinaudoję savo derybiniais svertais, padėsime Jums civilinį bei KASKO draudimus įsigyti palankesnėmis sąlygomis.

Valstybės teikiamos paramos

Mūsų visuomenė mėgsta kritikuoti valdžią (tikrai yra, už ką). Tačiau kartu reikia pripažinti, jog mūsų valstybė yra atlikusi ir daug teisingų darbų bei parengusi tikslingų finansinės paramos programų. Fiziniams ir juridiniams asmenims We Grow teikiamos konsultacijos padeda identifikuoti ir pasinaudoti viena ar keliomis iš šių programų. Finansiniam augimui reikia „vitaminų“ – We Grow ekspertai žino, kurie geriausiai tinka Jūsų finansiniam organizmui.

Būsto paskolų refinansavimas

Būsto paskola neprivalo tapti Sizifo akmeniu, kurį būtina liūdnai stumti iki gyvenimo galo. Refinansavimo sprendimai leidžia paskolos naštą efektyviai „tirpdyti“ – grąžinti „brangią“ paskolą pasiėmus „pigią“ paskolą. Tiesa, refinansavimo procese būtina išvengti klaidų, gerai įvertinti visas abiejų paskolų sąlygas, išanalizuoti kitų kreditorių pasiūlymus. Visą refinansavimo procesą optimaliai suvaldyti Jums padės We Grow ekspertai.

NT Ispanijoje ir Kipre

Lietuviai nuo seno turi „aistrą“ investicijoms į NT. Deja, Lietuvoje geriausios grąžos jau praeityje – per daug eurų konkuruoja dėl riboto aukštos klasės būstų skaičiaus. Todėl We Grow komanda investuotojams siūlo naują galimybę – investicijas į pajūrio NT Ispanijoje ir Kipre. Pasirūpiname visu procesu išvengdami tarpininkų mokesčių. O jums beliks apsispręsti: patys mėgausitės savo svajonių būstu ar iš nuomos uždirbsite daugiau nei investavę Lietuvoje?

Būsto paskolų išankstinis grąžinimas

Išaugusios palūkanų normos daugumą žmonių privertė iš naujo kelti klausimą: ar verstis per galvą siekiant bankui kuo greičiau grąžinti kuo didesnę paskolos dalį? We Grow specialistai padės priimti teisingą sprendimą atsižvelgę į Jūsų finansines galimybes, paskolos sąlygas, alternatyviąsias sąnaudas ir kitus veiksnius. Nesiimkite skubotų sprendimų nepasitarę su specialistais.

Vartojimo paskolos

Jei galima vartojimo paskolos neimti, geriau jos neimti – užgriuvusi skolos ir palūkanų našta tikrai ne visuomet dera su ilgalaikiais Jūsų finansiniais tikslais. O tais atvejais, kuomet gyvenimo aplinkybės kitų variantų nepalieka, skolintis vartojimui būdina drausmingai. We Grow ekosistemoje rasite visą reikalingą informaciją apie vartojimo paskolų skirtumus, sąlygas ir sąžiningas palūkanų normas.  

Vartojimo paskolų refinansavimas

Sunkiai sekasi grąžinti vartojimo paskolą? Netikėtai paaugo palūkanos? Supratote, jog pasiimtos paskolos sąlygos yra Jums visikai nepalankios? Padaryti skubotų sprendimų yra žmogiška, tačiau klaidos netaisyti – tiesiog neprotinga. We Grow specialistai įvertins Jūsų turimą paskolą ir pasiūlys optimaliausią būdą vartojimo paskolą refinansuoti, t.y. grąžinti „brangiau kainuojančią“ paskolą, pasiimant paskolą su žemesnėmis palūkanomis.  

Autolizingas

Dar prieš kelerius metus, pigių pinigų eroje, autolizingas atrodė kaip bene visais atvejais racionalus sprendimas. Tačiau šiandien, palūkanų normoms išaugus, autolizingo instrumentą reikia vertinti atsakingai. We Grow komanda, pasinaudodama savo žiniomis ir svertais, padės Jums įsigyti automobilį lizingu nesukeliant nereikalingos rizikos Jūsų asmeninių finansų stabilumui.

Verslo paskolos

Dalis smulkių ir vidutinio dydžio bendrovių savo verslo modelius grindžia „pigiomis paskolomis“. Tačiau, pasikeitus palūkanų aplinkai, pigiai pasiskolinti tapo gerokai sunkiau. Gera žinia yra ta, jog paskolinti šiandien Jums nori tiek įvairaus tipo finansinės institucijos, tiek kiti verslai, tiek fiziniai asmenys. O kur didelė pasiūla, ten ir galimybė išsiderėti palankias sąlygas. Kaip jau spėjo įsitikinti daugybė verslininkų, We Grow gali Jums padėti pasiskolinti racionaliausiu būdu.  

Valstybės teikiamų lengvatų sutikrinimas

Lietuvos politikai pasaulyje išsiskiria itin didele gausa prikurtų įstatymų ir poįstatyminių aktų. Tai atsiliepia ir investuotojams: skirtingi skolinimosi, taupymo, investavimo, draudimosi būdai yra susiję su skirtingomis valstybės teikiamomis lengvatomis. Jei investuotojas šia informacija nedisponuoja, rizikuoja nepasinaudoti palankesnėmis finansinėmis galimybėmis. We Grow Jums padės sutikrinti lengvatas ir nepadaryti klaidų sprendimuose, kurių pasekmės Jus gali lydėti visą gyvenimą.

Jei investuoti, tai tik atsakingai. Jei augti, tai tik kartu.

We grow – tvaraus investavimo ekosistema